ثبت نام

سریعترین ماشین دنیا سریعتر از گلوله | BloodHound SSC

4 bloodhound 600 - سریعترین ماشین دنیا سریعتر از گلوله | BloodHound SSC

سریعترین ماشین دنیا قطعا BloodHound می باشد. البته شاید واژه ماشین برای این غول کمی نا مربوط به نظر برسد. شاید جت زمینی کلمه ای مرتبط تر برای BloodHound باشد.

آپلود عکس

سریعترین ماشین دنیا

آپلود عکس

سریعترین ماشین دنیا

این جت زمینی ! از تیتانیوم و فیبر کربن ساخته شده است، هوشمندانه ترین موادی می باشد که می توان برای سریعترین ماشین دنیا استفاده کرد. هر دو مواد استحکام بی نظیر و در عین حال وزن کم را به BloodHound می بخشند تا این غول با یک موتور جت و یک راکت با سوخت جامد به جاه طلبی خود ادامه دهد.قدرت این جت زمینی ۱۳۵ هزار اسب بخار خواهد بود که دیوانه وار خواهد بود. این قدرت برای رساندن BloodHound به سرعت ۱۰۰۰ مابل بر ساعت ( معادل ۱۶۰۹ کیلومتر بر ساعت) کافی خواهد بود.

آپلود عکس

موتور سریعترین ماشین دنیا

چرخ های این جت از جنس آهن خواهد بود.این چرخ ها با سرعت ۱۷۰ بار بر ثانیه خواهند چرخید.

BloodHound امسال قصد دارد با انجام آزمایش رکورد سرعترین ماشین دنیا را از آن خود کند. قطعا کنترل این ماشین کار هرکسی نخواهد بود و این وظیفه به عهده اندی گیرین خلبان نیروی هوایی پادشاهی انگلستان خواهد بود. اندی تنها کسی می باشد که دیوار صوتی رو در روی زمین با Thrusthound با سرعت ۱۲۲۸ کیلومتر بر ساعت شکسته است.اندی در زمانی خلبانی خود سابقه پرواز با فانتوم ۲ ، اف ۴ را در کارنامه خود دارد.

منبع :
Bloodhoundssc
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین ایران