ثبت نام

مایکروسافت محصولات خود را برای شرکت ها معرفی کرد

o365 security feat img 730x410 - مایکروسافت محصولات خود را برای شرکت ها معرفی کرد

مایکروسافت محصولات اصلی خود را برای کسب و کار برای هزینه ماهانه تلفیق کرده است تا شرکت ها را به ارتقاء به ویندوز ۱۰ تشویق کند.بسته پیشنهادی مایکروسافت ۳۶۵ که شامل Office 365 و Enterprise Mobility + Security می باشد.

مایکروسافت با قرار دادن محصولات خود در یک بسته، برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک برای مدیریت و پرداخت هزینه برای نرم افزار آسان تر می شود. همچنین مشتریان را از آخرین نسخه های Office و Windows بهره مند می کند و، به عنوان اشتراک مبتنی بر آن، تضمین می کند که آنها همیشه از آخرین نسخه نرم افزار برخوردار خواهند شد.

دو نسخه مختلف در بسته های جدید مایکروسافت وجود دارد.

Microsoft 365 Business برای کسب و کار های کوچک

این بسته برای کسب و کار های کوچک و متوسط کارایی خواهد داشت. و بسته پیشنهادی شامل ویندوز۱۰، Office و ابزارهای امنیتی، بسته نرم افزاری شامل نرم افزار ردیابی مسافت مایکروسافت نیز می شود، Mile IQ نامیده می شود و پیش نمایش سه برنامه جدید SMB جدید: لیست ها برای بازاریابی ایمیل؛ ارتباطات، برای کمک به انتشار اطلاعات کسب و کار شما آنلاین؛ و صورتحساب این پیش نمایش عمومی در تاریخ ۲ آگوست پخش خواهد شد و در پاییز به قیمت ۲۰ دلار برای هر کاربر در هر ماه عرضه خواهد شد.

مایکروسافت 365

Microsoft 365 Enterprise برای شرکت های بزرگ

برای شرکت های بزرگتر، مایکروسافت ۳۶۵ Enterprise دارای دو نسخه E3 و E5 است که هر دو در ۱ اوت موجود می باشند. سابق با دفتر، چشم انداز و تبادل، تیم، اسکایپ برای کسب و کار، Sharepoint، Yammer و سیستم حفاظت از تهدید مایکروسافت، و همچنین نرم افزار تجزیه و تحلیل و مدیریت است. E5 ابزار تحلیلی و انطباق بیشتر و ابزارهای امنیتی پیشرفته مایکروسافت، و همچنین Conferencing PSTN و Cloud PBX را اضافه می کند.

مایکروسافت 365 E3

مایکروسافت 365 E5

برای مایکروسافت ۳۶۵ سازمانی قیمت گذاری نمی شود، زیرا از طرف شرکا فروخته می شود، بنابراین هزینه ها متفاوت خواهد بود. ویندوز ۱۰ Enterprise E3، که با Office ادغام نمی شود، در حال حاضر ۷ دلار در ماه هزینه می کند.

منبع :
wired
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین ایران