ثبت نام

نوکیا، T-Mobile، Qualcomm Blast 1.175Gbps در آزمایش LTE

2bjy 554521 nokia airscale base station 730x410 - نوکیا، T-Mobile، Qualcomm Blast 1.175Gbps در  آزمایش LTE

نوکیا و کوالکام با موفقیت با سرعت بیش از ۱٫۱۷۵ گیگابیت بر ثانیه از شبکه ۴G T-Mobile ایالات متحده، با شکستن گیگابیت بیش از مانع LTE-A، موفق شدند.

تست با استفاده از ۶۰Hz از طیف downlink و تجمع ۳x حامل در شبکه T-Mobile، یک واحد پایه Nokia 4.9G AirScale و یک دستگاه تست مجهز به مودم Snapdragon X20 LTE Qualcomm همراه با ۴×۴ MIMO و ۲۵۶QAM انجام شد.

با استفاده از ۱۲ جریان جداگانه از داده های LTE برای تست سرعت سنجی، شرکت ها به سرعت بالا رسیدند که چند مگابایت از سرعت بالای تئوری بالا که ممکن است با استفاده از دستگاه رده ۱۸ LTE-1.2 گیگابیت بر ثانیه استفاده شود.

LTE آزمایشگاه

X20 در ماه فوریه معرفی شد، در آن زمان Qualcomm مطمئن بود که به چنین سرعت هایی می تواند به دست آید.

در حالی که تست آزمایشگاهی به ما نشان نمی دهد که چگونه این ممکن است در دنیای واقعی انجام شود. و برای تلفن های همراه چگونه ممکن است سیگنال ها را بین برج های سلولی انتقال دهد، Qualcomm Technologies EVP و رئيس فن آوری های CDMA Qualcomm، کریستیانو آمون، مودم X20 در سال آینده در قفسه ها خواهد بود.

Amon می گوید: با استفاده از مودم Snapdragon X20 LTE ما از طریق مانع گیگابیت فائق آمده ایم، که بیشتر باعث افزایش ظرفیت شبکه و سرعت واقعی کاربران می شود. “و با استفاده از نسل دوم مودم Gigabit LTE ما با نوکیا و T-Mobile کار می کنیم، ما اکنون شاهد پیشرفت های مداوم در حال پیشرفت در مسیر ۵G هستیم. انتظار می رود که دستگاه های پشتیبانی کننده از این سرعت به طور تجاری ساخته شوند در نیمه اول سال ۲۰۱۸ موجود است. “

با توجه به آنچه Qualcomm توانسته است ما را در مورد تاثیر دستگاه های جدیدتر در شبکه نشان دهد، این خبر خوبی برای همه است. افرادی که از تلفنهای رده ۱۸ LTE با مودم X20 استفاده می کنند باید سرعت دانلود ۱۰۰ مگابیت در ثانیه را داشته باشند.

این اعلامیه در آستانه کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷، که در روز سه شنبه، ۱۲ سپتامبر در سانفرانسیسکو آغاز می شود، در جایی که کوالکام و نوکیا در نرخهای ۱٫۲Gbps خود در کانون های مربوطه قرار می گیرند، می آیند.

منبع :
PCMAG
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین ایران