ثبت نام

Chrome به زودی تبلیغات ناخواسته را بلاک می‌کند | حذف ویدیو های ناخواسته

Chrome

 

اگر به طور منظم در طول وبگردی هدفون به گوش دارید، احتمالا تعدادی ویدیو بصورت خودکار پخش میشد. یک ثانیه شما در حال دیدن سایت صلح هستید، ناگهان با صدای بلند یک آگهی تبلیغاتی گوشتان را بدرد میاورد با Chrome می توانید از دست این ویدیو های ناخواسته رهایی یابید. البته به زودی.

گوگل در حال نهایی کردن یک به روزرسانی جدید برای مرورگر Chrome خود است، هر ویدیوی خودکار پخش شده با صدا را مسدود می کند. یک روزنامه رسمی روز پنجشنبه اعلام کرد: “Starting in Chrome 64,” پخش خودکار تنها زمانی مجاز است که رسانه صدایی نداشته باشد یا کاربر نشان دهد که علاقه به این رسانه ها دارد.”

چگونه Google می داند که آیا علاقه ای به رسانه دارید؟ هنگامی که Chrome یک صفحه وب را به صفحه اصلی تلفن خود اضافه میکنید یا هنگامی که اغلب رسانه ها را از یک سایت در مرورگر Chrome دیدن میکنید، اینگونه برداشت میشود که شما علاقه دارید. خارج از این پارامترها، ویدیوهای پخش خودکار متوقف می شوند تا زمانی که شما روی گزینه پخش کلیک کنید.

طبق برنامه منتشر شده در وبسایت گوگل، ویژگی جدید را در ژانویه ۲۰۱۸، زمانی که گوگل مرورگر کروم خود را به روز رسانی عمده کروم ۶۴میکند،اضافه میشود. ویژگی مشابهی برای مرورگر Safari اپل در ماه ژوئن در WWDC اعلام شد و از ۲۵ سپتامبر در دسترس خواهد بود. زمانی که MacOS High Sierra راه اندازی می شود.

اگر به طور با پخش خودکار ویدیو ها مشکل دارید،  Chrome 63 به روزرسانی خواهد شد که به شما امکان میدهد بلوک صوتی را برای سایتهای خاص و مزاحم مسدود کنید.

این یک امکان عالی می باشد و حتی یک شکست برای وب مستر هایی که  از این روش منبع درآمد خوبی داشتند، اما گوگل همیشه به راحتی کاربران خود اهمیت می دهد.باید دید واکنش وب مستر ها چه خواهد بود.

Source:Cnetا

منبع :
Cnet
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین ایران