ثبت نام

Pot گلدان هوشمند مورد علاقه گیاه شما | کاربردی و حرفه‌ای

112231980752 730x410 - Pot گلدان هوشمند مورد علاقه گیاه شما | کاربردی و حرفه‌ای

Pot Parrot’s device نسبتا بلند و به عنوان یک گلدان زیاد جذاب به نظر نمیرسد اما Parrot شاید تنها چیزی باشد که گیاهان شما طلب می کنند.

این گلدان بلوتوثی می تواند زمانی که گیاه شما تشنه است به شما اعلام کند و به آن آب دهد. تقریبا یک فوت (۳۳ سانتی متر) بلندی دار و در CES 2015 معرفی شده، این گلدان سفید بلند دارای سنسوری است که می تواند سطح کود، درجه حرارت و سطح رطوبت در خاک را بسنجد و به اطلاع شما برساند.

دارای ۲ لیتر آب (به اندازه کافی برای ۳ هفته آبیاری) است می توانید از طریق سوراخی در کنار گلدان آن را پر کنید.

اگر Pot تشخیص دهد که گیاه تشنه است و شما برنامه را به صورت خودکار تنظیم کرده باشید،گیاه را سیراب خواهد کرد. می توانید گیاه خود را از طریق یک آبنمایی که در امتداد لبه بالا ساخته شده است، از آب پر کنید. این برنامه همچنین به شما اجازه می دهد با فشردن دکمه ای گیاه خود را آب دهید.

گلدان هوشمند Pot

گیاه را از پایگاه داده وسیعی که در برنامه موجود است انتخاب می کنید و Pot می داند که چه میزان اغلب نیاز به آب دارند – مانند نور و کود، هرچند که دستگاه هیچ یک از این شرایط را کنترل نمی کند.

گلدان هوشمند Pot

شاید تنها ایراد از Pot این باشد که تنها با بلوتوث کار میکند، به این معنا که اگر شما در نزدیکی شما نیستید، نمی توانید آبیاری را کنترل کنید (همانطور که در صورت اتصال Wi-Fi). شما نمی توانید گیاهان خود را به تعطیلات ببرید.

ممکن است دلیل خوبی برای این انتخاب وجود داشته باشد، با این حال: Pot با باتری کار می کند. Wi-Fi ممکن است انرژی باتری را بیش از حد مصرف کند.

اگر یک گلدان هوشمند با ظرفیت کامل در حد بسیار زیاد باشد، Parrot نیز H20 را ارائه می دهد. این نیز می تواند به طور خودکار گیاهان شما را آبیاری کند،. تامین آب آن از یک بطری آب کوچک است که به طور مستقیم به H20 وصل می کنید.

البته این ایده یک مشکل بزرگ هم دارد، اگر این گلدان تمام کار ها مربوط به نگهداری  گیاه را انجام دهد پس ما چه کاری را انجام می‌دهیم؟ یکی از دلایل کسانی که از گیاهان در خانه خود استفاده می کنند علاوه بر زیبایی گیاه دلیل دیگری نیز برای آوردن گیاهان به منزل خود را دارند و آن دلیل نگهداری و مراقبت از گیاه است پس Parrot Pot این لذت را از صاحبان گیاهان خواهد گرفت.

Source: Mashble

منبع :
mashable
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین ایران