ثبت نام

نقد و بررسی فیلم Baby Driver 2017 | بشنو و بران !

BD INTL FNL QUAD Large 1000x750p thumbnail 1 730x410 - نقد و بررسی فیلم Baby Driver 2017 | بشنو و بران !

Baby Driver 2017 فیلمی ساخته «Edgar Wright» با بودجه ی متوسط ۳۴میلیون دلاری توانست فروش خوب ۲۱۳میلیون دلار را در گیشه بدست اورد . همچین با نمرات خوبی که دریافت حتی توانست در مقطعی وارد لیست ۲۵۰ فیلم برتر IMDB شود.

«Edgar Wright» نویسنده فیلم که خود کاردگرانی فیلم«Baby Driver 2017» را نیز بر عهده داشت، بخوبی توانسته فیلم را به اندیشه های خود نزدیک کند.

اندیشه های خاصی که قبلا هم شاهد چنین طرح های خاصی از این کارگردان بودیم.شاید داستان فیلم در ابتدا خیلی منحصر بفرد نباشد اما بدون شک با کمترین عیب و نقصی اجرا شده است.

نقد و بررسی فیلم Baby Driver 2017

فیلم دارای صحنه های اکشن زیادی با ماشین است که برای افزایش باور و هیجان ببینده سعی در به حداقل رساندن استفاده از جلوه های ویژه شده،که خب به خوبی این امر پیاده شده است.

میرسیم به بازیگران فیلم؛ انسل الگورت «Ansel Elgort» که تاکنون نقش های کمی از او دیدیم، بازی متوسط رو به بالایی را داشت،با این حال نمیتوان ایراد زیادی به این بازیگر گرفت. همچنین کوین اسپیسی که توانست بخوبی تنازع خیر و شر درونی خویش را القا کند.

نقد و بررسی فیلم Baby Driver 2017

Baby Driver

پایان بندی فیلم هم بخوبی اجرا شده بود، یعنی پرداختن بهای راهی که فرد انتخاب میکند. چیزی که چندسالیه تو هالیوود کمرنگ شده است. فیلم هایی دکتر استرنج « Doctor Strange» و یا فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها «Fantastic Beasts and Where to Find Them» که در پایان فیلم ها قهرمان داستان خیلی راحت با یک چوب دستی همه خرابی ها را درست میکند و همه خوش و خرم به رندگی ادامه میدهند. اما در فیلم «Baby Driver» به خوبی این نکته رعایت شده بود.

نقد و بررسی فیلم Baby Driver 2017

کلام اخر
«Baby Driver» همه چیز در خود داشت فیلم را نه میتوان بصورت کامل اکشن قلمداد کرد، نه کاملا موزیکال یا درام یا حتی کمدی فیلم تکه ای از همه ی مزه ها را دارد یک مخلوط عالی.
در کل فیلم را میتوان فیلمی سرگرم کننده و دلنشین دانست که ساعات خوش ایندی را برای شما بوجود میاورد.

نوع فایل : BluRay 1080p + BluRay 720p + BluRay 480p + BluRay 720p x265 + BluRay 1080p Full HD
حجم : -
پسورد : -

اختصاصی تک زیمر

نتیجه بررسی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین ایران