ثبت نام

Pixel 2 یکی از بهترین ویژگی های iOS11 را قرض میگیرد

100417 google pixel 2 xl 7152 730x410 - Pixel 2 یکی از بهترین ویژگی های iOS11 را قرض میگیرد

طبق برنامه ای که به عنوان سخت افزار ماموت در روز چهارشنبه در گوگل قرار داده شد ، ما اطلاعات بیشتری درمورد گوشی Pixel 2 دریافت می‌کنیم که میتواند مسیر فروش و پخش عمده ی آن در هفته های آینده را نشان دهد.ویژگی های جدیدی که در آن میبینیم در گذشته در iOS11 وجود داشته است.

از امکاناتی که در آینده به صورت خودکار بر روی Pixel 2 یا PIXEL XL قرار می‌گیرد ، حالت “بدون مزاحم” است که زمانی که شما در حال رانندگی هستید به حالت بی صدا در می‌آید و چشمان شما را بر روی مسیر نگاه می‌دارد.

از برنامه هایی که توسط پلیس قرار داده شده و گوگل آن را منتشر کرده است , برنامه Pixel Ambient Service است. این برنامه شامل مسیر یاب خودکار رانندگی است و به شما این امکان را می‌دهد در هنگام تشخیص تلفن همراه خود آنرا در حالت بدون مزاحم قرار دهد تا شما به رانندگی خود ادامه دهید .

Pixel 2 حالت Ambient Services

 بسیار آرام است

یکی از مشکلات بالقوه که در iOS هم وجود دارد این است که تلفن شما نمی‌تواند در هنگام رانندگی تماس برقرار کند و اگر شما بر روی صندلی مسافر نشسته باشید باید سعی کنید بعضی از موارد آن را برای سفر طولانی تنظیم کنید.
البته این ویژگی در حالت انتخابی قراددارد بنابراین شما میتوانید آن را غیر فعال کنید تا باعث مشکل نشود.

حالت بدون مزاحم در سالهای اخیر بر روی سیستم اندروید قرار گرفته که شما می‌توانید آن را در حالت (زمان خاموشی) قرار دهید ، زمانیکه برنامه در حال اجرا است و شما نمی‌خواهید لرزش و صدای آن فعال باشد.

این شبیه به ویژگی جدیدی است که وقتی تلفن همراه شما به بلوتوث خودرو وصل می‌شود آن را خواهید دید . درست شبیه به برنامه ای که در iOS 11 قرار دارد.
برنامه ی دیگر تنظیم کننده که در آن وجود دارد گوش دادن به موزیک در حالت قفل صفحه است که شما را وسوسه می‌کند در مقایسه با گوشی های اندروید دیگر ، شما Pixel 2 را انتخاب کنید.

Source: Techradar

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین ایران