ثبت نام

Kidrex برای جلوگیری حضور کودکان در وب سایت های نامناسب

kidrex 1 730x410 - Kidrex برای جلوگیری حضور کودکان در وب سایت های نامناسب

اینترنت سرشار از مطالب،تصاویر و ویدیو هایی میباشد که برای کودکان مناسب نیستند و بر روی ذهن کودکان تاثیر منفی میگذارند و کودکان اغلب به‌طور ناخواسته به لینک هایی که مناسب آنها نباشند وارد میشوند حالا می تواند این لینک ها حاوی مطالب ترسناک باشد و چه می‌خواهد حاوی تصاویر و ویدیو ها ی مستهجن باشد. اما این مشکل با Kidrex حل شده است.

در این دنیای امروزی حضور کودکان در فضای اینترنت همیشه خطراتی را برای کودکان ایجاد کرده است. و اغلب کودکان برسر کنجکاوی وارد لینک‌هایی می‌شوند که نتنها مناسب سن و سال آنها نمی‌باشد بلکه برای بزرگسالان نیز مناسب نمی‌باشد و مشکلات جبران ناپذیری را برای آنها به وجود خواهد آورد.

همیشه از چالش های والدین ورود کنترل شده کودکانشان به فضای اینترنت بوده است و از این رو از نرم افزار های گوناگون استفاده کرده‌اند که چندان کارایی لازم را برای آنها نداشته است. به تازگی گوگل یک سایت برای جسجو کودکان طراحی کرده است که با فیلتر کردن مطالب نامناسب برای کودکان در موتور های جسجو کمک به‌سزایی در کمک به والدین انجام داده است.

این شما و این جستجوگرKIDREX

KidRex یک جستجوی سرگرم کننده و بی خطر برای بچه ها است. Kidrex بر جستجو صفحات مرتبط با کودکان در سرتاسر وب تاکید دارد. توسط Google Custom ™Search  طراحی شده است و از تکنولوژی™ Google SafeSearch  استفاده میکند.

Kidrex

صفحات SafeSearch Google برای سایت‌هایی که حاوی محتوای صریح جنسی هستند و آن‌ها را از نتایج جستجوی فرزندتان حذف می‌کند. فیلتر گوگل از فن‌آوری پیشرفته برای بررسی کلمات کلیدی، عبارات و URL ها استفاده می‌کند. فیلتر ۱۰۰ درصد دقیق نیست اما این تکنولوژی محتوای نامناسب  برای کودکان را تا حد زیادی از بین می‌برد.

علاوه بر ™Google SafeSearch، پایگاه داده یا به اصطلاح دیتابیس Kidrex به‌صورت اختصاصی می‌باشد و این امر کمک میکند که از باز شدن مطالب و کلیدواژه های نامناسب جلوگیری شود.

محققان KidRex روزانه آن را را آزمایش می‌کنند تا مطمئن شوند فرزند شما تجربه‌ای مفید و بی‌خطر را از سطح وب داشته باشند. و به گفته آن‌ها بهترین اقدامات را  برای آپدیت های کیدرکس تا حد امکان به صورت وسیع باشد. اما گاهی اوقات بعضی سایت های نامناسب از طریقی از این فیلتر عبور میکنند.

Kidrex

اگر شما وب سایت هایی با محتوای نامناسب در نتایج خود پیدا می کنید، لطفا از ابزار درخواست حذف صفحات استفاده کنید تا وب سایت های نامناسب را اطلاع دهید.

درحالی که Kidrex روشی ۱۰۰ درصدی برا دور نگاه‌داشتن کودکان از وب سایت هایی با محتوایی نامناسب نیست ولی این یک شروع خوب برای دور نگاه‌داشتن کودکان از محتوای نامناسب می‌باشد.

برای استفاده از این جستجو‌گر به جای استفاده از Google.com از Kidrex.org استفاده نمایید.

Source: Kidrex

 

 

 

منبع :
Kidrex
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین ایران