ثبت نام

INSIGHT LANDER اسم شمارا رایگان به مریخ می‌فرستد !

Mars InSight20image 1 730x410 - INSIGHT LANDER اسم شمارا رایگان به مریخ می‌فرستد !

می‌خواهید اسم شما به مریخ فرستاده شود؟ ناسا به شما این شانس را می‌دهد. زمانیکه INSIGHT LANDER در سال آینده به سیاره‌ی سرخ سفر کند نام تعدادی از مردم را با خود می‌برد و شما می‌توانید نام خود را برای آنها بفرستید تا در این لیست قرار دهند.

در سال ۲۰۱۵ آژانس فضایی، مردم سراسر دنیا را دعوت کرد تا نام خود را در تراشه ی سیلیکونی که توسط INSIGHT LANDER به مریخ می‌رود قرار‌دهند و نزدیک به ۸۲۷۰۰۰ نفر این کار را انجام دادند .

اما اکنون ناسا تراشه ی دومی را به آن اضافه کرده و به مردم این فرصت را میدهد که نام خود را در مریخ قرار دهند.

بروس بانرت مامور تحقیق آزمایشگاه های جت در شهر پاسادانا کالیفورنیا در گزارشی گفت: مریخ همچنان علاقه مندان به فضا در تمام سنین را تحریک میکند .
این موقعیت در اختیار آنها قرار دارد که بخشی از فضاپیمایی باشند که برای تحقیق به سیاره سرخ میرود.

ناسا این انتظار را دارد که INSIGHT LANDER در می ۲۰۱۸ به مریخ پرتاب شود و در نوامبر ۲۰۱۸ به سیاره‌ی سرخ برسد. این ماموریت باعث میشود که ما اعماق درونی سیاره را مطالعه کنیم تا درک بهتری درباره‌ی شکل سنگی سیاره ی مریخ که مانند زمین است داشته باشیم.

به ویژه این فضاپیما از زلزله سنج برای اکتشافات خود استفاده می‌کند و در برخورد شهاب ها از انرژی لرزه ای برای مطالعه این پدیده ها استفاده می‌کنند.
مردم میتوانند اسم خود را در درون تراشه ی دوم قرار دهند. با انجام این کار آنها امتیاز (پرواز مکرر) را دریافت می‌کنند که این نشان‌دهنده مشارکت در ماموریت های اکتشافی ناسا است.

برنامه مکرر ناسا شامل چندین ماموریت است.

اولین ماموریت آزمایشی ORION CAPSUL در دسامبر ۲۰۱۴ بود. برای این ماموریت بیش از ۱٫۳۸ میلیون نفر اسم خود را برای فضاپیما فرستادن که این طراحی به فضانوردان ناسا کمک می‌کند تا به سیارک های مریخ و اعماق فضا سفر کنند.

ORION CAPSUL , INSIGHT LANDER

INSIGHT LANDER

پرواز های مکرر ناسا فرصت دیگری برای افزایش امتیاز در سال ۲۰۱۸ خواهد داشت، زمانیکه برای اولین بار ORION و سیستم فضایی ناسا سفر می‌کنند که این سفر اکتشافی ماموریت ۱ نام دارد.
این سفینه در طول ۷ روز به اطراف ماه سفر می‌کند تا سیستم کپسول را آزمایش کند.
اسناد جدید برای ارسال نام در INSIGHT LANDER از نوامبر ۲۰۱۷ به صورت آنلاین پذیرفته خواهد شد.

برای ارسال نام خود به مریخ اینجا کلیک کنید !  PostalCODE: 009821

Source: Space

منبع :
SPACE
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین ایران