ثبت نام

Deadbolt 02 قفل هوشمند | امنیت رو با فن‌آوری تجربه کنید

mod lock1 721x410 - Deadbolt 02 قفل هوشمند | امنیت رو با فن‌آوری تجربه کنید

igloohome نسخه دوم قفل‌های هوشمند خود را  امسال در سنگاپور رونمایی کرد. Deadbolt 02؛ براق و با قابلیت کنترل از با بلوتوث بهمراه صفحه کلید ساده خود ارائه شده است. نکته جالب این قفل هوشمند همراه داشتن یک قفل فیزیکی در کنار خود می باشد.

اگر شما به‌دنبال یک قفل با قابلیت کنترل و صفحه کلید لمسی هستید این وسیله برای شما با نسخه ۱۹۹ دلاری (۶۴۰ هزار تومان) مناسب شما می‌باشد که با توجه با قابلیت های این قفل هوشمند مبلغی تقریبا مناسب میباشد.

شما به راحتی با تلفن همراه خود می‌توانید این قفل هوشمند را مدیریت کنید. اما به یاد داشته باشید که باید در نزدیک قفل باشید تا این امکان فراهم باشد و کنترل از راه دور (بیش از چند متر) بلا‌اثر خواهد‌بود.

 Deadbolt 02

شما می‌توانید با صفحه کلید لمسی و حتی تلفن همراه خود یک رمز برای قفل هوشمند خود قرار دهید. داشتن هر دو این گزینه Deadbolt 02 یک جایگزین معتبر برای استفاده است. درصورتی که بخواهید میتوانید به‌صورت معمولی نیز همراه با کلد از Deadbolt 02 استفاده کنید، البته شما برای استفاده از این انکان نیاز به یک شیء نوک تیز دارید تا با فشار دادن یک دکمه کوچک درب قسمت قفل مکانیکی را باز کنید.

نصب کردن Deadbolt 02 به اندازه کافی راحت می‌باشد. به قدری ساده میباشد که هیچ راهنمای نصبی داخل جعبه ان وجود ندارد، اما درصورتی که به دستورالعمل نیاز داشتید می‌توانید به سایت igloohome مراجعه کنید.

 Deadbolt 02

چهار چهار عدد باطری AA دارا می‌باشد و درصورتی که شارژ قفل رو به اتمام باشد از طریق اعلان به شما اطلاع خواهد داد. شاید نگرانی این وجود داشته باشد که درصورتی که باتری‌ها تمام شود و شما بیرون از خانه باشید چه اتفاقی خواهد افتاد. به راحتی میتوانید قفل را با یک باتری ۹ ولتی شارژ کنید که محل اتصال باتری های ۹ ولتی در قسمت انتهایی قفل تعبیه شده است.

اپلیکیشن igloohome در گوگل پلی و اپ استور نیز موجود می‌باشد که می‌توانید قفل خود را مدیریت کنید. با این امکان شما می‌توانید یک رمز را برای قفل تعبیه کنید و برای خانواده خود ارسال کنید. همچنین این امکان برای شما فرهم می‌شود تا رمز های ثانویه ای را برای قفل در نظر بگیرید و  عمر باتری و تاریخچه ورود را به منزل کنترل نمایید.

Deadbolt 02 توانایی ذخیره ۲۸۵ رمز فعال را در حافظه خود ذخیره کند البته این امکان برای شرکت ها ایده‌ال میباشد و کاربردی در منازل مسکونی ندارد.

ویژگی Airbnb Connect در حال حاضر رایگان است و در تست بتا همگام سازی می شود.

این قفل ماهیانه ۵ دلار هزینه خواهد داشت و کمتر کسی با هزینه اولیه ۱۹۹ دلار و پرداخت ۵ دلار ماهیانه به سراغ این قفل هوشمند برای منزل مسکونی خود می‌رود. اما برای شرکت ها به‌خصوص برای حفاظت اتاق‌ها ایده‌آل می‌باشد.

Source: Cnet

منبع :
Cnet
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین ایران