ثبت نام

نقد و بررسی فیلم دزدان دریایی کاراییب | بادبانی که هنوز قصد بر افراخته شدن ندارد

Pirates of the Caribbean Dead Men Tell No Tales 2017 after credits hq 730x410 - نقد و بررسی فیلم دزدان دریایی کاراییب | بادبانی که هنوز قصد بر افراخته شدن ندارد

«Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales» عنوانی که برای یک فروش فوق العاده کافی بود همینطورم شد و فیلم دزدان دریایی کاراییب توانست فروش ۷۹۳٫۱ میلیون دلاری را برای خود رقم بزند. اما اینبار با سری های قبل تفاوت داشت در ادامه شاهد بررسی دلایل این افت کیفیت فیلم خواهید بود.

a53d145c85ad49041573bb36caeeac41 - نقد و بررسی فیلم دزدان دریایی کاراییب | بادبانی که هنوز قصد بر افراخته شدن ندارد

دزدان دریایی همیشه کیفیت ثابتی داشت . فیلم هایی هر ساله عده ای را نیز به طرفداران ثابت خود می افزود اما اینبار شاید بتوان یک اثر افتضاح از آن یاد کرد فیلم غنای داستانی سابق را نداشت فاکتوری که حتی با بازیگرانی همچون خاویر بارم«Javier Bardem» و جانی دپ«Johnny Depp» هم پوشیده نمیشد.شاید این حرف کمی بی رحمی باشد.
MV5BOTRjZDMwZmQtZTgzZC00NGU1LThlMjctODBmNDNmMzlmN2RhXkEyXkFqcGdeQXVyNjEwNTM2Mzc@. V1 SY1000 SX700 AL  - نقد و بررسی فیلم دزدان دریایی کاراییب | بادبانی که هنوز قصد بر افراخته شدن ندارد
راستش سال پیش با امدن تریلری از فیلم منتظر یک اثر متفاوت و فوق العاده دیگر بودم اثری که فیلم نسبتا ضعیف «Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides 2011» از ذهن پاک کند اما با امدن فیلم نا امید شدم کمی بهتر اما بی فایده… همین….

فیلم در ابتدا طرح داستان خیلی خوب و قدرت مانور بالایی داشت اما در ادامه داستان افت شدیدی دارد بطوریکه که فقط منتظر پایان فیلم میمانید تا خاطرات چند سالهتان از فیلم با موج های کارائیب نابود نشود.

ظاهرا تهیه کنندگان در این دو قسمت اخیر از سری فیلم های دزدان دریایی کاراییب فقط سعی در پخش عنوان دیگرو افزایش درآمد بوده اند.
کمی از خوبی های فیلم بگوییم از نکات مثبت همیشگی فیلم میتوان از بازی جانی دپ نام بر که هنوز هم جذاب است یا شوخی های فرعی فیلم که رد و بدل میشد

فیلم جلوه های ویژه بسیار خوبی دارد مثل همیشه طراوت و تازگی در صحنه ها حس میشد
MV5BMjQ4NzIzMjU0OF5BMl5BanBnXkFtZTgwNzIwNjMzMjI@. V1 SY1000 CR0015531000 AL  - نقد و بررسی فیلم دزدان دریایی کاراییب | بادبانی که هنوز قصد بر افراخته شدن ندارد
کلام اخر
میدانم که همچین نقدی یا حتی نقد های بدتر از این هم نمیتواند شمارا منصرف از دیدن فیلم بکند. دزدان دریایی کاراییب همیشه همین است چه خوب چه بد باز با ذوق پای فیلم مینشینیم و با لذت تماشا میکنیم .

نوع فایل : BluRay 1080p + BluRay 720p + BluRay 480p + BluRay 720p x265 + BluRay 1080p Full HD
حجم :
پسورد :

نتیجه بررسی

IMDB 6.8

Rotten Tomatoes 2.9

Metacritic 3.9

اختصاصی تک زیمر 4.5

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین ایران