ثبت نام

Axon M یک تلفن همراه با دو صفحه نمایش

Hands on The ZTE Axon M is the first smartphone with a foldable screen 700x410 - Axon M  یک تلفن همراه با دو صفحه نمایش

 

کمپانی چینی در روز سه شنبه گوشی Axon M را تولید کرد. این گوشی دارای دو صفحه نمایشگر است که برای ایجاد تصویر بزرگتر ترکیبی باز می‌شوند.

این کمپانی می‌خواهد رویداد جدیدی را در تلفن همراه رقم بزند. و این کار نیاز به حذف فلوپ از تلفن همراه دارد .
آیا گوشی‌ها خسته کننده شده‌اند‌؟ شرکت تولید کننده ZTE در این باره صحبت می‌کند.

آیا این فوق العاده است؟ بله!

این نشان‌دهنده حرکت رادیکالی است که مانند گوشی های آهنی و شیشه ای میتواند به بازار ضربه بزند.
بزرگترین رویداد امسال حذف فریم از اطراف تصویر تلفن همراه بود. این درست است که ظاهر تلفن همراه شما تغییر می‌کند ولی بعضی از افراد را راضی نمی‌کند . بنابراین این یک شگفتی برای ZTE است که بیشتر بودجه‌ی خود را به تلفن های همراه اختصاص دهد و بخواهد موج جدیدی در نوآوری به‌وجود آورد.

لیندا سو تحلیلگر شرکت STRATEGY ANALYSTICS گفت: این یک مسیر جدید است. ما همواره نشانه‌های شروع طراحی های جدید را در کارخانه‌های تولید کننده تلفن همراه مشاهده می‌کنیم.


لنوو تلفن همراه انعطاف پذیری را رونمایی کرد که به آن C PLUS می‌گویند و شما میتوانید آن‌را در اطراف مچ دست خود ببندید. شرکت سامسونگ اعلام کرد این فابلیت بر روی گوشی های گلکسی نوت که تا سال آینده رونمایی می‌شود کاربرد دارد.
اما همه ی اینها از Axon M شروع می‌شود که به شما این شانس را می‌دهد تا از گوشی های خاص استفاده کنید.
این یکی از دلایلی است که تلفهای همراه اینگونه طراحی شوند.
برآمدگی صفحه یکی از این ویژگی های خوب است.

گوشی Axon M یا دو صفحه نمایش
اما ATT نتوانست نشان دهد که ویژگی خوبی برای Axon M است. سه تلفن همراه قبلی که به بازار آمدند نتوانستند فروش خوبی داشته باشند. بر خلاف گوشی های ناموفق دیگر ZTE این آمادگی را دارد که با این طراحی سال‌های طولانی تولید شود.
جف ایی نایب رئیس بخش تولید ZTE گفت : ما این کار را انجام میدهیم.او همچنین اشاره کرد این کمپانی آماده است تا بر روی نسل دوم Axon M کار کند. ZTE به درخواست شرکت ژاپنی NTT DOCOMO گوشی های خودش را توسعه میدهد که این شامل قابلیت تصویر دوتایی در تلفن همراه نیز هست.
گوشی Axon M یا دو صفحه نمایش
کوین پترسن رئیس ATT طی مصاحبه ای در روز دوشنبه اعلام کرد Axon M این پتانسیل را دارد که این روش جدید را شروع کند. او همچنین گفت: شما نباید شبانه روز به فکر اختراع روش های جدید باشید فقط نیاز دارید آنها را اجرا کنید و مردم را به استفاده از آن تشویق کنید.
شرکت ATT این اعتقاد را دارد که این دستگاه میتواند جایگاه جدیدی هم در سرویس های بی سیم و هم در بخش سرگرمی پیدا کند.
آنها سیستم DIRECT TV را برای گسترش ظرفیت ویدیویی خود و همچنین سیستم هشدار دهنده ی زمان را خریداری کردند.
پترسون اشاره کرد ما نیاز داریم تا تلفن های همراه خود را به دست مشتریان برسانیم و Axon M و ATT را در فروشگاه ها قرار دهیم.

سو: من از کارخانه انتظار دارم به اندازه ی ۲ تا ۳ میلیون در کل دنیا فروش داشته باشد هم اکنون به کمک NTT DOCOMO در چین و اروپا حضور دارد .
یی گفت: ما همه‌ی موارد را در کنار هم قرار میدهیم تا به ما کمک کنند .

ECHO برمیگردد؟

در حالی که Axon M به بازار آمده است. در مدت طولانی گوشی KYOCERA ECHO روی بورس قرار داشت. این گوشی دارای طراحی ساده به همراه دو تصویر بود. این گوشی در یک رویداد پرطرفدار که توسط SPRINT در سال ۲۰۱۱ برگزار شد رونمایی گردید و همراه آن دیوید بلین جادوگر مشهور هم حضور داشت.
اما این تلفن همراه در یک بحران کامل قرار گرفت. آنها نتوانستند دو صفحه ی نمایشگر را به خوبی کنترل کنند و این باعث عقب ماندن آنها شد.

فریم بزرگی که در اطراف صفحه قرار داشت یک فاصله ی ناخوشایند بین دو صفحه ی نمایشگر بوجود آورده بود و این قضیه کمکی به SPRINT نمیکرد تا بتواند ترافیک موجود در تلفن همراه را کنترل کند.
در طول ۶ شبکه های ارتباطی بسیار سریع تر شدند و مردم برنامه‌ای زیادی را بر روی تلفن همراه خود نصب میکردند ولی دو نمایشگر سرعت لازم برای انجام این کار را نداشتند.
شرکت ZTE توانست فریم اطراف صفحه را کم کند و به جای آن یک نوار مشکی کوچکتر که صفحه را از هم جدا میکرد قرار دهد.

Source: Cnet

منبع :
Cnet
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین ایران