ثبت نام

برنامه ی ناسا و uber برای ماشین های پرنده در لس انجلس در سال ۲۰۲۰

uber flying cars 1132578 620x410 - برنامه ی ناسا و uber برای ماشین های پرنده در لس انجلس در سال 2020

شرکت Car-Hailing در روز چهارشنبه در نشست اینترنتی در لیسبون پرتغال، مشارکتی با ناسا داشت تا برنامه ای برای پیشرفت مدیریت فضای هوایی شهری ایجاد کند.

برنامه ی ناسا و uber برای ماشین های پرنده در لس انجلس در سال 2020

هر دو موافقتنامه قانون فضایی را امضا کرده اند که با شرکت آژانس فدرال و شرکای دیگر اوبام را برای ساخت وسایل نقلیه پرواز( ماشین های پرنده) در ارتفاع کم، امن و قابل دوام خواهند دید. این شرکت همچنین اعلام کرد که سرویس UberAIR خود را در لس آنجلس در سال ۲۰۲۰ راه اندازی خواهد کرد – فقط یک سال بعد از پیش بینی Blade Runner. اگر فکر می کنید اتومبیل های با راننده خودکار عجیب است، پس نظر شمارا به خودروهای پرنده جلب میکنیم. Uber تنها شرکتی نیست که با چنین فناوری ای کار می کند – تعدادی از شرکت های دیگر، از جمله راه اندازی AeroMobil، نیز در حال توسعه وسایل نقلیه هوایی هستند. آنها عمدتا برای شهرها طراحی شده اند، با این ایده که تراکم آنها را در مراکز شهری کاهش می دهد.

جف هولدن، مدیر اجرایی در لیسبون، اولین ویدیوی تیزر را برای یکی از طرح های مفهومی پرواز هواپیمای اتر نشان داد. وسایل هوایی به عنوان یک جایگزین برای هلیکوپتر ها استفاده می شود که اتر می گوید بیش از حد پر سر و صدا، خیلی خطرناک، بسیار گران قیمت و به اندازه کافی سازگار با محیط زیست برای پرواز در محیط های شهری است.

هولدن می گوید: وسایل نقلیه ایبورد بدون هیدروژن تولید می شوند و حتی اگر هر بخشی از آن اسیب ببیند ، می تواند پرواز کند. در راه اندازی، UberAir هم قیمت همان Uber X خواهد بود و در نهایت این شرکت امیدوار است که آن را از رانندگی اتومبیل خود ارزانتر کند. هولدن گفت: “اوبر حتی چیزی شبیه به این را نمیساخت ، اگر از آن برای همه نبود

LA دومین شهر ایالات متحده برای دریافت UberAir پس از دالاس، که به عنوان اولین محل برای UberAir در Summit Elevate در ماه آوریل اعلام شد. دبی در حال حاضر قرار است اولین مکان برای راه اندازی خارج از ایالات متحده باشد.

طرح راه اندازی LA به ۲۰ پایگاه استراتژیک در سراسر شهر قرار داده شده است ، در سراسر شهر ها ، با شروع از LAX، مرکز شهر، شرمن Oaks و سانتا مونیکا تکیه می کنند. این شهر همچنین میزبان کنفرانس بعدی Elevation Uber خواهد بود جایی که در آن شرکای شرکت کننده در پروژه UberAir بهار سال ۲۰۱۸ ملاقات خواهند کرد

منبع :
Cnet

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین ایران