ثبت نام

بازگشت ارباب حلقه ها اینبار در تلویزیون

DOiAi2WUEAE3A1Y 730x410 - بازگشت ارباب حلقه ها اینبار در تلویزیون

آمازون در روز دوشنبه اعلام کرد که حق پخش جهانی تلویزیون را برای “The Lord of the Rings” در اختیار میگیرد؛ ظاهرا باید شاهد سریال تلویزیونی این اثر محبود در سال های آینده باشیم

gd8ljenaeahpn0wslmlz - بازگشت ارباب حلقه ها اینبار در تلویزیون

ارباب حلقه ها عنوان محبوبی که تقریبا همه ی ما آن را میشناسم و خیلی از ما طرفدار پروپاقرص این عنوان هستیم،سالهاس اثر های متفاوتی از این شاهکار محبوب نویسنده بریتانیایی جی.ار.ار تالکبن «J.R.R. Tolkien» به نمایش در آمده تا این اواخر که سه گانه پیتر جکسون حق مطلب داستان را بخوبی ادا کرد و از بخشی از کتاب های تالکین توانست بهترین سه گانه تاریخ را بسازد و بعد از سه گانه هابیت را ساخت ،اما اینبار هابیت ها به تلویزیون قدم خواهند گذاشت.

شرکت تجارت الکترونیک اعلام کرد که “در حال حاضر یک قرارداد چند فصلی برای پخش تلویزیونی بسته شده است و بعلاوه اسپین اف هایی که ممکن است از سریال ساخته شود. داستان این سریال قبل از داستان“The Fellowship of the Ring جریان دارد جایی در سرزمین میانه.آمازون تاریخی برای پخش این سریال اعلام نکرده است

the lord of the rings the fellowship of the ring 1 - بازگشت ارباب حلقه ها اینبار در تلویزیون

 

این سریال، که به طور انحصاری آمازون در دسترس خواهد بود، توسط شرکت آمازون استودیو در همکاری با Tolkien Estate و Trust، HarperCollins و New Line Cinema، یک بخش از Entertainment Warner Bros. تولید خواهد شد.

آمازون میلیاردها دلار به استودیوی هالیوود خود را به امید ساختن یک رقیب قابل قبول برای Netflix، HBO و دیگر استودیوها سرمایه گذاری کرده است. برخی از موفقیت های مهم و پربیننده ای را که شاهد ان بودیم همچون “Transparent” و “The Man In The High Castle” و همچنین فیلم “Manchester By The Sea” گواه بر این تلاش امازون است. اما همچنان، هنوز هم به عنوان یک مهره کوچک در هالیوود دیده می شود. روی پرایس Roy Price ، رئیس استودیوی آمازون ، به دلیل اتهامات مربوط به مزاحمت های جنسی از سمت خود استعفاء داده است.

سریال “The Lord of the Rings” میتواند به امازون کمک کند تا یک شبه ره صد ساله را طی کند یا جوری آن را به زمین بکوبد که توان ایستادن دوباره را نداشته باشد بهر حال میدانید که سری ارباب حلقه ها طرفداران زیاد و متعصبی دارد که شاهکار پیتر جکسون انتظارات را بسیار بالا برده و هواداران تاب اثری ضعیف را ندارند . همچنین، با پایان یافتن مجموعه محبوب Game Of Thrones از استدیو HBO ، آمازون میتوانید از فرصت ایجاد شده برای تصاحب دنیای فانتزی تلویزیون استفاده کند.

 

نقد و بررسی تخصصی جدیدترین بازی ویدیوی ارباب حلقه ها «Middle Earth: Shadow of War» برای مشاهده کلیک کنید

منبع :
Amazon

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین ایران