ثبت نام

نقدهای منتشر شده فیلم Justice League | تمام توان DC تعریفی ندارد!

league 730x410 - نقدهای منتشر شده فیلم Justice League | تمام توان DC تعریفی ندارد!

لیگ عدالت Justice League فیلمی ابرقهرمانی رو به اکران که بر اساس تیم ابرقهرمانی به همین نام از شرکت دی‌سی کامیکس در دست ساخت است. این عنوان پنجمین فیلم در مجموعه فیلم‌های دنیای سینمایی دی‌سی کامیکس به کارگردانی زک اسنایدر و نویسندگی کریس تریو است. از جمله بازیگران آن می‌توان به بن افلک، هنری کویل، گل گدوت، جیسون موموآ، ری فیشر، ازرا میلر، ایمی آدامز، جرمی آیرونز، جی. کی. سیمونز و کیران هایندز اشاره کرد.

justice league 2017 ben affleck batman henry cavill - نقدهای منتشر شده فیلم Justice League | تمام توان DC تعریفی ندارد!

بتمن که پس از کشته شدن سوپرمن دچار دگرگونی روحی شده به کمک زن شگفت‌انگیز به دنبال افرادی می‌گردند که با استپن‌ولف و ارتش او در مقابل جعبه‌های سه‌گانه که در روی زمین هست محافظت کنند.در این فیلم ابر قهرمانانی مثل بتمن،واندر ومن،فلش،سایبورگ و اکوامن حضور دارند.

اکنون نقدهای نشریات مشهور در مورد این فیلم را مشاهده میکنید…

« یگ گروه فوق العاده از ابرقهرمانان فوق العاده که مشتاق دیدن اونها در آینده هستیم ، لحظاتی سرشار از فان و انرژی »

Chicago Sun Times: ۸۰/۱۰۰

« این فیلم دارای کلیشه و یا تکراری نیست ، این فیلم کاری هست که از سیستم یکنواخت فیلم هایی از این مدل خارج شده و در سبک جدیدی که خلق کرده موفقیت آمیز بوده »

 Variety: 80/100

« این فیلم گزینه خوبی برای تماشا کردن است اما نمیتوان نقص و آشفتگی آنرا انکار کرد »

IGN: ۷۰/۱۰۰

« اول خبر خوب ؛ لیگ عدالت کاملا فیلمی برتر نسبت به فیلم بتمن و سوپرمن می باشد و حالا میریم سراغ کلمه اما … میدونستید که امایی وجود داره درسته ؟ این اثر پسرفت زیادی نسبت به فیلم واندرومن داره که امیدواری زیادی نسبت به دنیای سینمایی دی سی بوجود آورده بود »

Entertainment Weekly: ۵۸/۱۰۰

« فیلمی با درجه های خوبی از فان و لذت بخش بودن ولی پوچی زیاد در عمق و محتوا ؛ داستانی که حفره های زیادی داره ولی همچنان در کشمکش برای ادامه دادنه ولی مسیری که دنبال میکنه موفقیت آمیز نیست »

Empire: 40/100

« قضاوت در مورد Justice League سخته ؛ اثری پر زحمت ولی بی نتیجه »

The Guardian: 40/100

« بیاین فلش بکی بزنیم به پنج ماه پیش و زمانی که فیلم واندرومن همه رو شگفت زده کرد و با روح فوق العاده ای که در درونش وجود داشت هم منتقدین و هم مخاطبان را امیدوار کرد و باعث شد بتوانیم باری دیگر به وارنر و دنیای دی سی اطمینان کنیم اما امروز ، بار دیگر ساخته های آنها فرو ریخت و باز هم نگران آینده این یونیورس هستیم ، این اتفاق خوبی نیست »

The Hollywood Reporter: 30/100

فیلم “Justice League” توانسته است از ۳۱ نقد موجود در سایت Metacritic امتیاز متوسط ۴۹ را دریافت کند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین ایران