ثبت نام

راننده‌ی خودکار بزودی در بریتانیا | ماشین های بدون نیاز به راننده !

int 620x410 - راننده‌ی خودکار بزودی در بریتانیا | ماشین های بدون نیاز به راننده !

انگلستان در راه رسیدن به نسل جدید خودروهای الکتریکی با راننده‌ی خودکار با اختصاص دادن بودجه ی کلانی در ۲۲ نوامبر امسال قدم بزرگی برداشت. طرح های اولیه توسط شرکت های مختلف مانند گوگل ارائه شده است بیشتر این بودجه صرف تست مکانیزم و بهبود زیر ساخت‌های انرژی‌رسان خواهد شد.

تمرکز عمده بودجه صرف ساخت زیر ساخت شارژر های الکتریکی در سرتاسر این کشور خواهد شد. این زیر ساخت ها به قدری باشد که اطمینان حاصل شود که این شارژر های اتومبیل در سرتاسر اماکن موجود باشد.

همچنین برای ایجاد انگیزه برای خریداران این خودرو های الکتریکی با گارانتی ۱۰۰ میلیون پوندی عرضه خواهند شد که یک گارانتی بزرگ میتواند برای مصرف کنندگان باشد. و با افزایش صرفه مالی نسبت به مصرف انرژی الکتریکی نسبت به سوخت فسیلی می تواند جذابیت این خودرو های خودکار را نسبت به هم‌نوعان خود البته با سوخت فسیلی افزایش دهد.

خودرو های االکتریکی با راننده‌ی خودکار

خودرو های الکتریکی راننده‌ی خودکار وارد جاده ها می شوند.

اگرچه حضور عمده خودرو های راننده‌ی خودکار بصورت خودرو های قالب بر جامعه در آینده نزدیک امری تقریبا محال است اما بودجه های اختصاص یافته برای تسهیل و توسعه خودرو های الکتریکی خودکار است که این موارد شامل باز گذاشتن دست تولید کنندگان برای تست این وسایل نقلیه در اماکن عمومی و بصورت مستقل می باشد.

انگلستان امیدوار است با اختصاص این بودجه ها بتواند تا ۳ سال آینده خودرو‌های بدون راننده را وارد جاده های خود کند. البته یکی از علل این تکنولوژی علاوه بر مهم‌ترین عامل آن یعنی حفاظت از محیط زیست و کاهش آلودگی ها به دلیل سود هنگفتی که در این پروژه است می باشد، با توجه به اینکه هزینه سوخت‌های فسیلی برای انگلستان گران تمام می شود و گرانی سوخت ها در پمپ های بنزین نیز این امر را تصدیق میکند.

خودرو های االکتریکی با راننده‌ی خودکار

بعد از همه، اکثر سفرهای ماشین در انگلستان در محدوده وسیعی از وسایل نقلیه الکتریکی قرار دارند، به عبارت دیگر انها زیر ساخت های شارژ الکتریکی خودرو‌های بیشتر در مناطق و جاده هایی که تجمع مسافران در آن زیاد است قرار داده اند.

اگر انگلستان برای رسیدن به هدف بلندپروازانه خود، تمام انرژی الکتریکی را تا سال ۲۰۴۰ به دست بیاورد، اکنون برای رسیدن به این انتقال باید هزینه کند. همچنین می توان به یکی از جاه طلبانه ترین پروژه های غرب را برای تولید انبوه ماشین‌های پرنده اشاره کرد.

باتوجه به آلودگی شدید در استان تهران خودمان و وجود مخترعینی که با کمترین هزینه حتی کمتر از پراید موفق به تولید این خودرو ها شده‌اند و نیازمند زیر ساخت های شارژر الکتریکی و تولید انبوه هستند می تواند مشکل گشای آلودگی پایتخت و دیگر کلان شهر های میهن عزیزمان باشد.

Source: Techradar

منبع :
Techradar
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین ایران